středa 31. srpna 2011

njůz

   Už nějakej ten pátek se nám na český rapový scéně rozmáhá tzv. horrorcore. Jeho nejvýraznějším představitelem je určitě Řezník, už jen díky velké podpoře Jamese Colea, bez kterýho by, podle mě, bylo tohle zlo dost zatracovaný. Ovšem track Žižkovský bary už jsem snášela docela dobře, klip mě dokonce bavil. Teď přišel Řezník se zbrusu novým videem k tracku Ta holka v mym sklepě. Opět tam má malinkej fíčurynk James Cole.


   Vždycky jsem milovala Tata Bojs, ale po jejich koncertě na Rock for Churchill je to úplně nejsrdcovější srdcovka - v půlce vystoupení jsem se s Mácou zhulila a geniální mi přišli předtim i potom, prostě Světový. A když jsem si teď náhodou pouštěla Opakování, zjistila jsem, že k němu maj novej klip. Je milej, žádnej videoart teda, působí dost nízkorozpočtově. Miluju je!


   Je skvělý, když otevřete fejsbuk a na tajmlajně máte jen příspěvky různej hiphopovejch serverů, který vám sdělujou, že vaši drazí PSH maj novej klip k vašemu nejoblíbenějšímu tracku z Epilogu.


   A tohle je od Doníčka, jsou to MIG21, který mam hrozně ráda, ale hlavně Jirka Macháček, kterýho bezmezně miluju, taky. Takže poslední je pro radost jen tak.


Žádné komentáře:

Okomentovat